0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Aziri: Shërbimet për përfitime personale dhe financiare e organizuan rastin “Monstra”

Bedri Ajdari, familjar i njërit prej të dënuarve në rastin “Monstra”, së bashku me Idriz Sinanin nga Shoqata ndërkombëtare për të drejtat e njeriut sot para Gjykatës Themelore Penale – Shkup prezantoi letër të të dënuarit Fejzi Aziri, në të cilën ai pohon se ka “dëshmi të reja“ dhe kërkon hetim ndërkombëtar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle