0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Azeski: Zaevi, Rama dhe Vuçiqi treguan liderizëm politik

Liderizëm politik- këtë sot mund ta shihnim në vepër nga kryeministrat Zaev, Rama dhe presidenti Vuçiq. Ky ka qenë vlerësimi i kryetarit të Odës ekonomike të Maqedonisë së Veriut, Branko Azeski para fillimit të panelit ekonomik që po mbahet në kuadër të Forumit rajonal ekonomik “Ballkan i integruar” në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle