0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Azeski: Qeveria duhet të veprojë me përgjegjësi dhe t’u ndihmojë kompanive

I përgjithshëm është vlerësimi se Marrëveshja e Prespës solli një atmosferë më të mirë në bashkëpunim, por rezultatet ekonomike munguan sepse kemi hyrë në periudhë të pandemisë. Tani shpresojmë se kjo do të tejkalohet, tha sot kryetari i Odës Ekonomike të Maqedonisë së Veriut, Branko Azeski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle