0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Azeski: Kompanitë treguan qëndrueshmëri gjatë krizës

Kompanitë e vendit treguan qëndrueshmëri gjatë krizave dhe janë në fazë të gjetjes së zgjidhjeve mbrojtëse të cilat do t'i mbajnë në lojë kur do të fillojmë të dalim nga kriza, thotë njeriu i parë i Odës ekonomike të Maqedonisë së Veriut, Branko Azeski, i cili është i kujdesshëm rreth parashikimeve për ekonominë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle