0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

“Axhibadem Sistina” hap kovid-qendër pediatrike

Spitali klinik “Axhibadem Sistina” kumtoi se nga nesër do të hapë kovid-qendër krejtësisht të re pediatrike, e cila do të ketë hyrje të veçantë dhe është tërësisht e izoluar dhe e ndarë nga repartet e tjera të spitalit për të siguruar kujdesin maksimal për pacientët më të rinj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle