0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Avokati i popullit shprehu ngushëllime për viktimat në zjarrin në Tetovë dhe kërkoi hetim të shpejtë dhe efikas dhe përgjegjësi

Avokati i Popullit shprehu ngushëllime të thella dhe keqardhje për familjet e viktimave në ngjarjen tragjike në spitalin e Tetovës, ku mjekoheshin të infektuar me Kovid-19, dhe në të cilin u lënduan edhe pacientë dhe punonjës shëndetësorë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle