0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Avokati i Popullit: Distanca fizike, mësimi onllajn ndikojnë ndaj shëndetit mental të fëmijëve

- Respektimi i të drejtave të fëmijëve është një nga çështjet më të rëndësishme drejtë të cilave duhet të angazhohemi të gjithë, sepse për çdo shoqëri demokratike, përparimtare dhe të zhvilluar nuk ka punë më të rëndësishme se sa krijimi i brezave të shëndoshë, të arsimuar, me vlera dhe tolerantë të gatshëm që të përballen me të gjitha sfidat të cilat i sjell jeta dhe koha moderne, potencojnë nga Avokati i Popullit me rastin e 20 Nëntorit - Ditës Botërore të Fëmijëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle