0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Avancohen negociatat mes Juventusit dhe Pogbas

Drejtori ekzekutiv i Juventusit, Mauricio Arivabene ka folur për përparimin e negociatave për transferin e mesfushorit të Mançester Junajted, Pol Pogba.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle