0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

AUV: Për shkak të temperaturave të larta t’i kushtohet vëmendje ushqimit dhe shëndetit të manarëve dhe kafshëve shtëpiake

Agjencia për ushqim dhe veterinari, për shkak të motit të lig dhe temperaturave të larta të kenë kujdes për sigurinë e ushqimit, por dhe shëndetin e manarëve dhe kafshëve shtëpiake.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle