0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

AUV i lehtësoi masat për shkak të situatës së favorshme epidemiologjike me murtajën afrikane

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë (AUV) ka miratuar vendim për lehtësimin e masave për mbrojtje nga murtaja afrikane e derrave për shkak të situatës së favorshme epidemiologjike.Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë (AUV) ka miratuar vendim për lehtësimin e masave për mbrojtje nga murtaja afrikane e derrave për shkak të situatës së favorshme epidemiologjike.-

Butoni Kthehu në krye
Mbylle