Evropë SQEvropë.Portal SQ

Autoritetet zvicerane paralajmëruan masa më të rrepta, rekomandojnë që numër sa më i madh i qytetarëve të punojnë nga shtëpia

Autoritetet zvicerane sot paralajmëruan vendosjen e masave më të rrepta për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve me kovid-19 dhe e përsëritën rekomandimin që sa më shumë qytetarë të punojnë nga shtëpia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle