Evropë SQEvropë.Portal SQ

Autoritetet ruse ngritën kallëzim penal kundër Navalnit

Autoritetet ruse ngritën kallëzim të ri penal kundër liderit opozitar Aleksej Navalnit, si pjesë e aksioneve qeveritare kundër tij dhe ekipit të tij para zgjedhjeve parlamentare në Rusi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle