Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQ

Autoritetet libiane e liruan djalin e Muamer Gadafit

Autoritetet libiane e kanë liruar Saadi Gadafin, djalin e ish-liderit Muamar Gadafit, i cili u rrëzua nga pushteti dhe u vra gjatë kryengritjes në vitin 2011, kumtoi një burim zyrtar libian dhe një burim në qeverinë e bashkimit kombëtar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle