0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Autoritetet iraniane kanë mbyllur një restorant dhe artari në pronësi të ikonës së futbollit, Daei

Autoritetet iraniane kanë vendosur dry në një artari dhe restorant në Teheran, në pronësi të legjendës së futbollit iranian, Ali Daei, pasi ai iu bashkua thirrjeve të protestuesve për një grevë treditore në vend.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle