Evropë SQEvropë.Portal SQ

Autoritetet franceze akuzojnë se familja e Llukashenos qëndron pas trafikimit të njerëzve

- Autoritetet franceze sot e akuzuan familjen e presidentit bjellorus Aleksandar Llukashenko se qëndron pas "tregtisë së organizuar me mençuri të njerëzve" në Bashkimin Evropian, nëpërmjet Turqisë dhe Dubait.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle