Evropë SQEvropë.Portal SQ

Autoritetet bjelloruse bastisen shtëpi të gazetarëve dhe aktivistëve

Autoritetet në Bjellorusi kanë bastisur shtëpitë e dhjeta gazetarëve dhe aktivistëve, kumtoi Organizata për të drejtat e njeriut “Vijasna”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle