0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Automjete të reja për Repartin për krim serioz dhe të organizuar

Reparti për krim të organizuar dhe serioz u furnizua me automjete të reja të cilat janë donacion nga Republika e Çekisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle