Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Austria me rregulla më rigoroze për hyrje në vend

Austria prej 22 nëntorit i ashpërson rregullat për hyrje në vend dhe kalon nga rregullorja 3G në 2,5G.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle