Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Australia e suspendoi hapjen e sërishme të kufijve për shkak të Omikronit

Australia sot e anuloi hapjen e sërishme të planifikuar të kufijve për studentët dhe punëtorët e kualifikuar, duke e cekur pasigurinë për rreziqet dhe bartjen e llojit të ri të koronavirusit, Omikron.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle