Botë SQBotë.Portal SQ

Australia do të ndihmoj, nëse në Evropë ka mungesë të gazit rus

Australia është e gatshme të shpërndaj gaz natyror në shtetet evropiane, në rast se ka mungesë të gazit rus, kumtoi sot ministri për Burime Natyrore dhe Ujore Kit Pit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle