Ballkan.portal SQBotë SQ

Aung san Su Çi për herë të parë mori leje të mbrohet para gjykatës

Ish-kryeministrja e arrestuar e Mianmarit Aung san Su Çi dje për herë të parë ka dëshmuar para gjykatës pasi ishte ndërruar me gusht shtet dhe në këtë rast i ka mohuar akuzat e huntës, theksohet në raportet e mediave lokale, transmeton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle