Magazinë SQ

Athina – kryeqendra evropiane e gurmanëve

Kryeqyteti grek Athina është në vendin e parë si kryeqendra më e mirë e adhuruesve të ushqimit, me notë të pëtrgjithshme 88,47 nga 100. Me këtë, qyteti i fitoi Madridin (8,05/10), Parisin, Beogradin, Sofjen dhe të gjithë tjerët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle