0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Aterim i aeroplanëve luftarakë të NATO-s të cilët marrin pjesë në patrullimin ajror mbi Maqedoninë e Veriut (drejtpërdrejtë)

Aterim në Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit, i aeroplanëve luftarakë të NATO-s, F-16 dhe AVAKS,  të cilët kanë marrë pjesë në aktivitetin, me qëllim të demonstrimit të mënyrës së realizimit të misionit të patrullimit ajror të NATO-s mbi Maqedoninë e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle