0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Atenboro, OBSH, NATO, Navalni dhe Tihanovskaja ndërmjet kandidatëve për Çmimin Nobel për Paqe

Shkencëtari natyror britanik Dejvid Atenboro, Organizata Botërore e Shëndetësisë, dhe Svetllana Tihanovskaja janë mes të nominuarve për Çmimin Nobel për Paqe, pasi morën mbështetje nga deputetët norvegjez.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle