0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

ASU i UCIM-it: Model i kombinuar i ligjëratave në semestrin dimëror të vitit 2021/2022

Asambleja  e Studentëve Universitar (ASU) në Universitetin e "Shën Cirilit dhe Metodit" publikoi se për ligjërata në semestrin dimëror të vitit 2021/2022 do të zbatohet modeli i kombinuar i mësimit (onlajn dhe me prezencë fizike).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle