0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Asociacioni Solar i Maqedonisë së Veriut do të mbajë konferencën vjetore solare si dhe panair

Asociacioni Solar i Maqedonisë së Veriut sonte në Shkup do të mbajë konferencën vjetore solare dhe panairin, në të cilën do të ekspozohen produktet më të reja nga sektori solar dhe panel diskutimi për gjendjen momentale në sektorin solar të vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle