0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQMKD-AL SQ

ASHSH: Letërsia dhe studimet e Luan Starovës duhet të përfshihen sa më parë në programet universitare

Akademia e Shkencave e Shqipërisë ka organizuar sot veprimtarinë shkencore kushtuar veprës krijuese e studimore të akad. Luan Starovës në 80-vjetorin e lindjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle