0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

ASHMAA: Thirrja për bisedë informative për lajmin e patransmetuar, negativisht do të reflektohet në lirinë e mediave

Lidhur me thirrjen në bisedë informative të redaktores të TV Telma nga ana e MPB-së për  lajmin që nuk është transmetuar në programin e televizionit,  Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audiovizuele (ASHMAA) thekson se veprimet e këtilla mundet negavitisht të reflektohen në lirinë e mediave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle