0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

ASHMAA: Mediat të japin informacione të sakta dhe të verifikuara për aksidentin në Bullgari

Agjencia për shërbime mediatike audio dhe audiovizuele apelon që mediat të raportojnë pa sensacion për aksidentin e autobusit në Bullgari dhe të udhëhiqen ekskluzivisht nga standardet dhe parimet profesionale gazetareske.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle