0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

ASHMAA: E papërshtatshme është sjellja e sigurimit të QTQ dhe përpjekja që të largohen gazetarët

- Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audivizuele konsideron se është përfundimisht e papërshtatshme sjellja e sigurimit të Qendrës Tregtare të Qytetit dhe përpjekja që të largohen gazetarët gjatë raportimit të tyre për takimin me pronarët e shitoreve në QTQ, të cilët kërkojnë hetim për rastin me kriptovalutat.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle