0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

ASHMAA do të ndajë ndihmë financiare të njëfishtë për familjet e të vdekurve në zjarrin në Tetovë

Këshilli i Agjencisë për Shërbimet Mediatike Audio dhe Audiovizuale (ASHMAA) në seancën e sotme vendosi të ndajë ndihmë financiare të njëfishtë për familjet e të vdekurve në zjarrin në spitalin modular për pacientët me Kovid në Tetovë, në vlerë prej 60.000 denarë për familje.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle