0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

ASHMAA dënon sjelljen e ish ministrit të Drejtësisë ndaj një gazetareje të “Fokus”-it

- Agjencia e Shërbimeve Mediatike Audio dhe Audiovizuele (ASHMAA) e dënon sjelljen e ish ministrit të Drejtësisë, Adnan Jashari i cili ka kërkuar nga një gazetare e "Fokus"-it të fshijë një tekst në lidhje me dhënien e provimit të jurisprudencës nga ana e djalit të kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle