0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

ASH: Trotinete dhe akuza për administratorët, dy milion euro vetura për ministrat

Qeveria ka nënshkruar kontratë për marrjen me lizing të 45 veturave luksoze, për të cilat do të paguajë rreth 40 mijë euro apo rreth 2 milion euro gjithsej edhe atë për vetëm 36 muaj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle