0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

ASH: Si e shfrytëzoi dhe si e “bleu” BDI objektin te Telekomi!?

Po ndodhemi para objektit të cilin së fundmi e ka blerë Bashkimi Demokratik për Integrim, duke u bërë kështu një nga partitë më profitabile, apo e vetme në një kohë që qytetarët dhe kompanitë e tjera ballafaqohen me krizë të rëndë ekonomike. Blerja e objektit në tre katë dhe me një sipërfaqe prej 1400 metër katror ngrit shumë dyshime të rënda, që paraqesin lëndë për punë të hetuesisë dhe prokurorisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle