0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

ASH: Politikat antiamerikane të regjimit, duhet të ndalohen urgjentisht

Regjimi aktual LSDM-BDI përfundimisht po shkon pas hapave të Gruevskit dhe Mijallkovit. Ideologu i partisë në pushtet, Lubomir Fërçkovski (në emisionin “Vo Centar”) ka akuzuar ndimës sekretarin shtetëror të SHBA-ve, Filip Riker, se për sedër të tij personale e ka penguar të emërohet si ambasador në Uashington.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle