0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

ASH reagon ndaj deklaratës së Teuta Arifit: Nuk janë tetovarët të pistë, po ju s’keni haber si udhëhiqet komuna

Zonjës Arifi, kryetares më të dobët në historinë e Tetovës, dje ju paska kujtuar të merret me deponitë nëpër qytet. Për të mbuluar paaftësinë e vet për këto deponi dhe erën e qelbur që ka mbuluar Tetovën gjatë mandatit të saj, ajo përmes rrjeteve sociale paturpësisht njëherë akuzoi organizatat joqeveritare, pastaj gjithë qytetarët se janë të papastër dhe nuk dinë ku të hudhin mbeturinat, ndërsa më vonë bëri thirrje që po këta qytetarë të pistë të lajmërojnë komunën se ku ndodhen këto deponi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle