0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

ASH-ja për raportin e Fridom Haus: Maqedonia e Veriut regjim hibrid si në kohën e Gruevskit

Fridom Haus sot vulosi Maqedoninë e Veriut si regjim hibrid, ndërsa konfirmoi të gjitha vlerësimet dhe paralajmërimet e Aleancës për Shqiptarët përgjatë qeverisjes LSDM-BDI.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle