0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQPartitë politike SQPolitikë SQ

ASH-ja e pakënaqur nga puna e kryetarit të komunës së Strugës, Merko

Transferimi i Komunës së Strugës në objektin e vjetër të shkollës fillore “Vëllezërit Miladinovci” dega lokale e Aleancës për Shqiptarët e vlerësoi si të kundërligjshëm, pa zgjidhje për rindërtimin dhe adaptimin e objektin dhe pa harmonizime dhe mendime pozitive nga organet kompetente shtetërore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle