0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

ASH: Agim Nuhiu të tregojë ku kanë arritur hetimet për tragjedinë në Tetovë

"Opozita i ka fajet". Kjo është retorika më banale dhe përgjigja e  vetme që dëgjojmë nga regjimi hibrid sa herë që përballen me  realitetin e hidhur për mënyrën se si kanë qeverisur vendin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle