0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëPolitikë SQ

ASGI: Fronteksi ka dëbuar qytetarë të BE-së nga Greqia në Maqedoninë e Veriut

Përfaqësues të Shoqatës Italiane për Studime Juridike mbi Emigracionin (ASGI), ka akuzuar se agjencia Fronteks me dhunë dhe ilegalisht ka kthyer në Maqedoninë e Veriut katër shtetas të BE-së.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle