0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Asensio i pakënaqur nga pozicioni i tij në Real Madrid

 Marrëveshja e futbollistit Marko Asensio me Real Madridin skadon për dy vjet, dhe klubi bën përpjekje ta ripërtërijë marrëveshjen me të tashmë në këtë fazë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle