0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Asani: “Sllavija” e shitur me copë nga Qeveria e VMRO-DPMNE-së dhe për këtë shkak është e zhvlerësuar, ai që do ta blejë, i ndërmerr edhe borxhet milionëshe

Drejtori i Agjencisë për menaxhim me pronë të konfiskuar, Faton Asani sot deklaroi se VMRO-DPMNE-ja opozitare ka parashtruar gënjeshtra dhe të pavërteta lidhur me shitjen e SHA “Sllavija”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle