Botë SQBotë.Portal SQ

Asambleja kombëtare franceze dhe Senati nuk arrijnë të gjejnë marrëveshje për pasaportën shëndetësore

Teksti i ligjit për vazhdim të pasaportës shëndetësore në Francë të mërkurën sërish duhet të shqyrtohet  në Asamblenë kombëtare, ndërsa pastaj të enjten para Senatit, që  përfundimisht të premten të mbahet votimi në Kuvend, e cila do ta ketë fjalën e fundit, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle