Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Asambleja e përgjithshme e KB-së në shtator do të mbahet me prani fizike të liderëve botërorë

Organizata e Kombeve të Bashkuara ka vendosur të lejojnë udhëheqësit botërorë të marrin pjesë në takimin vjetor të Asamblesë së Përgjithshme në shtator, dhe ata që nuk e bëjnë këtë do të jenë në gjendje të regjistrojnë fjalime dhe t'i dërgojnë edhe këtë vit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle