Futboll SQSport SQ

“AS”: PSZH-ja nuk do ta lëshoj Mbapen të shkojë në Real Madrid deri në verën e vitit 2022 dhe më pas do ta zëvendësoj me Ronaldon

Killian Mbape, pavarësisht dëshirës për të lënë Parisin, mbetet në PSZH deri në sezonin e ardhshëm.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle