0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Arsovski: Qeveria plotësisht do të diskutojë dhe do të vendosë për sanksionet eventuale ndaj Rusisë

Maqedonia e Veriut është në linjën e arritjes së harmonizimit prej 100 për qind me politikën e jashtme  dhe të sigurisë së Bashkimit Evropian në lidhje me pakon e sanksioneve të BE-së e cila paralajmërohet kundër Rusisë, konfirmoi zëdhënësi qeveritar Dushko Arsovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle