0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Arsovski: Qeveria është duke punuar në zgjidhje që do të jetë në interes të të gjithëve, për gjuhën dhe identitetin nuk negociohet

Qeveria me të gjithë kapacitetin e vet është drejtuar nga zgjidhja e çështjeve të hapura me Republikën e Bullgarisë, Grupet e punës në dy shtetet punojnë sipas planit të përcaktuar dhe kjo është mënyra përmes përkushtimit të plotë të ruhet dinamika në proces, kumtoi sot në konferencë shtypi zëdhënësi i Qeverisë, Dushko Arsovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle