0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Arsovski: Qëndrimi i Qeverisë është se partitë politike duhet të jenë larg Armatës

- Qëndrimi i Qeverisë është se partitë politike duhet të jenë larg Armatës dhe ai qëndrim është shprehur qartë në ndryshimet e Ligjit për Shërbim në Armatë, tha në konferencën e sotme për media zëdhënësi i qeverisë, Dushko Arsovski, në përgjigjen e pyetjes në lidhje me publikimin e djeshëm në profilin në Fejsbuk të Organizatës Komunale të LSDM-së - Haraçinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle