0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Arsovski: Fillimi i procesit të pranimit me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë është opsioni i vetëm për sigurimin e stabilitetit të rajonit

Në lidhje me idenë e ndarjes së Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë në procesin e euro-integrimeve, pozita e KE-së është të miratohen kornizat negociuese dhe të mbahet konferenca ndërqeveritare me dy vende, deklaroi sot zëdhënësi i Qeverisë Dushko Arsovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle