Partitë politike SQ

Arsovski: Departamenti amerikan i Shtetit vë në dukje korrupsionin dhe krimin e funksionarëve të lartë qeveritarë

Krimi dhe korrupsioni në Maqedoni janë në vendin e parë dhe krijuesit e tyre kanë emër dhe mbiemër, Zoran Zaev, Oliver Spasovski, LSDM-ja dhe i gjithë krimineli Zaev nga qeveria dhe gjyqësia, tha në një konferencë për shtyp Dimçe Arsovski nga VMRO-DPMNE, duke folur për raportin e Departamentit të Shtetit të SHBA-së i cili vë në dukje korrupsionin dhe përfshirjen e zyrtarëve qeveritarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle